single

10 Bezekranowych zabawek do podróżowania z maluchami

Podróżowanie z małymi dziećmi może być trudne z wielu powodów. Jednym z nich jest fakt, że maluchy mają ograniczone pole do popisu i wymagają dużej stymulacji, aby pozostać zaangażowanymi. Często prowadzi to do dużej ilości czasu na ekranie. Jeśli jednak starasz się ograniczyć czas na ekranie lub chcesz mieć jakieś alternatywy, stworzyłem listę zabawek, które możesz wykorzystać do zaangażowania małego dziecka w cichą zabawę przez dłuższy czas (lub tak długi, jak to możliwe dla maluchów).

Mam nadzieję, że wam się spodoba!

1) Sznurowanie ula

Ta urocza zabawka do sznurowania wzbudzi ciekawość, a jednocześnie zachęci małe dzieci do ćwiczenia koordynacji ręka-oko i drobnych umiejętności motorycznych. Wyposażona jest w 3 kolorowe pszczele koronki i drewniany ul. Wskazówka: Zacznij od jednej koronki na raz, aby zachować nowość i zapobiec wizualnej przesadnej stymulacji, która może mieć odwrotny wpływ na koncentrację.

2) Kostka Oombee

Ten sortownik posiada grube, gumowe kształty z fakturą, które są mocowane za pomocą sznurka (idealne w podróży). Wyciąganie kształtów i wkładanie ich z powrotem do gniazdek zapewni mnóstwo cichej zabawy i eksploracji.

3) Doodle Board z światłami dotykowymi

Maluchy będą uwielbiać bazgroły z palcami i oglądać, jak deska zmienia kolory tam, gdzie się dotykają. Jest to świetna zabawka, która przyciąga uwagę dziecka, zachęca do samodzielnej zabawy oraz uczy przyczyny i skutku. W zestawie znajduje się również opcja muzyczna.

4) Dimpl Duo

Dimpl Duo to wyjątkowa zabawka fidgetowa, która sprawi, że dzieci w każdym wieku (i dorośli) będą zajęte, a nie tylko maluchy. Posiada 6 kolorowych silikonowych "guzików", które wpinają się i wypadają, co zapewnia satysfakcjonujące doświadczenie. Jest również doskonała do zachęcania do izolacji palców i siły, uczenia kształtów i kolorów.

5) Jumbo Dot Art

Nie jesteś jeszcze gotowy do farbowania? Nie ma się czym martwić. Markery kropkowe pozwalają dzieciom na kolorowanie w kropki i projektowanie własnych dzieł sztuki.

6) Ssanie Kupza

Ssaki Kupz są miękkie, gumowe i elastyczne. Dzieci mogą je wywracać na lewą stronę, zginać, układać w stosy i mocować na większości płaskich powierzchni. Są to fajne, otwarte zabawki z nieograniczonymi możliwościami zabawy. Świetnie nadają się dla dzieci, które są zajęte podczas podróży.

7) Magicube Zwierzęta Polarne

Ta zabawka o magnetycznej konstrukcji składa się z kostek, które mocuje się ze wszystkich stron, co pozwala dzieciom na skonstruowanie czterech różnych zwierząt polarnych. Magicube promuje drobne zdolności motoryczne, koordynację, uwagę, percepcję wzrokową, rozwiązywanie problemów i wiele innych. Stanowi doskonałą zabawkę łamigłówkową w podróży, ponieważ elementy są magnetyczne i nie łatwo się rozpadną lub zgubią.

8) W labiryncie magnetycznym na drodze

Magnetyczne labirynty to fantastyczne, ciche zabawki, dzięki którym dzieci są zajęte. Ten labirynt jest idealny dla młodszych dzieci, ponieważ wymaga przesuwania większych elementów samochodu zamiast małych kulek, co pozwala na mniej precyzyjną kontrolę i koordynację pracy silnika.

9) Tots Art Start

Zestaw ten zawiera wszystko, czego dzieci potrzebują do tworzenia prostych projektów artystycznych. Chociaż w zależności od wieku dziecka może być wymagana pewna pomoc, to jednak pozwoli ona dzieciom zaangażować się i dobrze się bawić (głównie bez bałaganu) podczas tworzenia dzieł sztuki, rozwijania umiejętności motorycznych i rozwiązywania problemów.

10) My Sticker Art

Dzieci uwielbiają naklejki i dzięki My Sticker Art mają możliwość wykorzystania ich w zabawie. Naklejają samochody na drogi, jabłka na drzewa i nie tylko.