single

Najlepsze podwórkowe zabawki dla dzieci

Bycie aktywnym jest ważne dla każdego, zwłaszcza dla dzieci. Przyjrzyj się tym zabawkom dla dzieci, które będą zachęcać do aktywności fizycznej i zabawy na świeżym powietrzu.

Wraz z nadejściem lata, prawdopodobnie zaczynasz szukać najlepszych zabawek na świeżym powietrzu dla dzieci, aby utrzymać je w ruchu, gdy nie ma szkoły. Wszyscy chcemy skorzystać z pogody i spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu, ale być może będziesz potrzebował pomysłów na to, jak sprawić, by Twoje dzieci były zajęte, gdy nie ma ich w domu. Istnieje wiele wspaniałych opcji zabawek na świeżym powietrzu dla dzieci, które nie tylko utrzymają je w aktywności i zaangażowaniu, ale także nauczą się po drodze.

Zabawy na świeżym powietrzu to fantastyczna okazja do ćwiczeń i rozwoju siły i zdolności motorycznych brutto. Zabawki takie jak rowery czy hulajnogi są ponadczasowe i zawsze zabawne, a potrzeba równowagi, koordynacji i siły w dużym stopniu sprzyja rozwojowi dziecka. Wybierz zabawkę taką jak Mini Deluxe Kick Scooter do długotrwałego użytku, ponieważ regulowany drążek T może pomieścić dzieci w miarę ich rozwoju. Laska pogo jest kolejną opcją, która zapewnia wielkie fizyczne wyzwanie, jeśli chodzi o równowagę, koordynację i siłę. Piankowy Skoczek do Pogo wydaje piskliwe dźwięki podczas odbijania się dzieci, zapewniając im dodatkową zabawę.

Zabawa na świeżym powietrzu świetnie nadaje się również do ćwiczeń zespołowych i wspólnej zabawy. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko ma przyjaciół z sąsiedztwa na popołudnie, czy bierzesz udział w rodzinnym grillu, istnieje tak wiele opcji zabawek na świeżym powietrzu dla wielu graczy. Dla zabawy w starej szkole, zawsze możesz zaplanować klasyczny wyścig Worek ziemniaczany lub Jajko i łyżka pomiędzy dowolną liczbą graczy. Oprócz zachęcania do rywalizacji, wymagają one również od graczy ćwiczenia koordynacji, koncentracji i równowagi. Zabawa dla dzieci i dorosłych, gry celowe, takie jak cornhole lub Ring Toss, są szybkie w ustawieniu i mają sposób na utrzymanie wszystkich zaangażowanych, jak wziąć swoją kolej doskonalenia techniki. Zajmują się one również koordynacją wzrokowo-ruchową, liczeniem i ocenianiem nacisku.

Istnieje wiele zabawek typu catch-and-throw, dobrych dla dwóch lub więcej graczy. Świetne opcje dla młodszych dzieci to Goodminton, łatwiejsza wersja badmintona, oraz Scoop Ball. Oba są idealne dla rozwoju koncentracji i czasu reakcji, a także są świetnymi opcjami dla koordynacji wzrokowo-ruchowej i oceny zdolności nacisku. Idealne na dzień w parku lub na plaży, Activ Flyers to zabawki typu Frisbee, które dzięki swojej konstrukcji ułatwiają małym dzieciom celowanie, rzucanie i łapanie. Tarcze Ogosport mogą być również używane jako Frisbee lub jako super zabawny sposób na odbijanie piłek tam i z powrotem do siebie. Djubi to kolejna ciekawa opcja, gdzie gracze celują kierując swoją rakietę w stronę celu, a następnie odciągając ją i wypuszczając, aby rzucić swoją piłkę, jak procę.

W te szczególnie gorące dni nie ma nic lepszego niż zabawa w wodę, która zapewni zabawę i ochłodę, a także cenne doznania zmysłowe. Jeśli masz basen, zabawka taka jak Finding Dory Dive and Catch Game sprawi, że Twoje dzieci będą zajęte i zachęcą do wielu ćwiczeń. Niektóre postaci toną, a inne pływają, wymagając od dzieci pływania i nurkowania, aby zebrać wszystkie elementy. Pomaga to w utrzymaniu siły i koordynacji oraz buduje zaufanie do wody. Jeśli nie masz dostępu do basenu, zraszacz to świetny sposób na włączenie zabawy w wodzie w łatwy i dostępny sposób, ponieważ wymaga on tylko dostępu do węża wodnego. Zraszacz plażowy Little Tikes Beach Ball Sprinkler jest świetny do zachęcania do pracy zespołowej i aktywnej zabawy, ponieważ dzieci mogą się bawić, tocząc go razem, gdy się rozpryskuje.

Oprócz wody, istnieje kilka innych opcji zabawek na świeżym powietrzu, które dostarczają wspaniałych doznań sensorycznych. Dmuchanie bąbelków (i wyrzucanie ich!) jest ponadczasowym zajęciem, które jest zabawne dla wszystkich grup wiekowych i promuje uwagę, ponieważ dzieci ciągle próbują dmuchać największy. W górę ante z Wowmazing Giant Bubble Wand Kit, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić ogromne bąbelki i broszurę z fajnymi poradami i sztuczkami. Zawiera on wszystkie korzyści płynące z klasycznego dmuchania bąbelków, a także dodatkowe korzyści płynące z promowania aktywnej zabawy, gdy dzieci próbują swoich sił w manewrowaniu gigantyczną różdżką.

Jeśli masz dostęp do niewielkiej kępki brudu lub nawet niewielkiej powierzchni na doniczki, ogrodnictwo z Twoimi dziećmi to fantastyczne doświadczenie praktyczne, możliwość skoncentrowanej zabawy na świeżym powietrzu i świetny sposób na włączenie STEM do zabawy. Prosty, własny zestaw ogrodniczy zachęci Państwa dziecko do odkrywania natury. Ogrodnictwo sprzyja poznawaniu zmysłów, aktywnej zabawie, rozwojowi poznawczemu i wyobraźni. Nie ma nic lepszego niż prowadzenie dziecka przez opiekę nad rośliną i obserwowanie, jak rośnie ona z nasion do kwiatów. Niech wyhoduje coś jadalnego, na przykład zioło lub pomidor, co da mu dodatkową lekcję i poczucie osiągnięcia, gdy w końcu spróbuje swojego gotowego produktu. Jeśli masz trochę więcej miejsca, stół ogrodowy Little Tikes jest uroczą opcją, która może być używana wewnątrz lub na zewnątrz w celu dalszego promowania umiejętności ogrodniczych. W zestawie znajdują się doniczki z zabawkami, krążki glebowe, kwiaty, taca, grabie, łopata i podlewacz. Dziecko może się nim bawić tak, jak jest, lub możesz pozwolić mu na prawdziwą wodę i ziemię, aby mógł pobrudzić sobie rączki i naprawdę zanurzyć się w nim.

Zabawa z wyobraźnią nie jest zarezerwowana tylko dla zestawów do zabawy wewnątrz pomieszczeń. Istnieje również wiele opcji zestawów do zabawy na świeżym powietrzu, które mogą być używane na różne sposoby, wiele z nich można przystosować do wody, piasku lub brudu (Nie martw się! Niech się trochę pobrudzą od czasu do czasu!). Zestaw do pieczenia na piasku nadmorskim to świetny przykład, który pobudza wyobraźnię i kreatywność. Można go używać na plaży lub gdziekolwiek indziej, biorąc pod uwagę, że wszystko to jest schludnie pakowane do dostarczonego wiadra.

Jeśli masz większe podwórko w domu, istnieje wiele opcji sprzętu do zabawy, który pomoże promować aktywną zabawę w bardzo interaktywny sposób. Istnieje wiele wersji klasycznego sprzętu do zabawy w domu, takich jak Grow'n Up Heracles Seesaw czy Geometric Dome Climber Jungle Gym. Są one łatwe w montażu w domu i stanowią doskonały dodatek do każdego podwórka, nie wspominając o ich sposobie promowania siły fizycznej, równowagi i koordynacji.