single

Korzyści z używania świecących zabawek

Z ciemnością zapadającą coraz wcześniej, potrzebujemy olśniewającego pokazu świetlnego, aby rozjaśnić nasze duchy. Meteor Storm robi to i jeszcze więcej. Wirujące, jasne, kolorowe światła w ciągle zmieniających się wzorach przyciągają naszą uwagę. Urzeczeni, oglądamy spektakl i czujemy jak nasze napięcie zanika. Jesteśmy lżejsi w duchu, bardziej radośni. Inne zabawki, które również zachwycają to Mini Meteor Storm i Light Show Stick. Poniżej przedstawiamy kilka korzyści płynących z rozjaśniania zabawek dla dzieci.

Odwrócenie uwagi od zachowań
Ponieważ zapalone zabawki są urzekające, dziecko w środku pełnego roztopu może zwrócić uwagę na niesamowite widowisko świetlne i przestać działać. W tym przypadku zabawka z podświetleniem pomaga przywrócić spokój i wspomaga samoregulację. Często można zapobiec topnieniu, dostarczając dziecku zmagającemu się z samokontrolą zapaloną zabawkę. "Uncja zapobiegania", jak mówi przysłowie, "jest warta funta lekarstwa".

Terapeutyczne Odwrócenie uwagi
W innym ustawieniu, wirujące zabawki świetlne stanowią idealne rozproszenie uwagi. Weźmy pod uwagę Meteor Storm. W otoczeniu terapeutycznym odciąga ona uwagę dziecka od przerażającej sytuacji. Specjaliści od życia dziecka używają zabawek typu "light up", aby rozpraszać uwagę dzieci poddawanych prostym zabiegom medycznym, takim jak pobieranie krwi lub wprowadzanie dożylnej linii kroplującej. Zamiast straszyć dziecko, staje się ono zahipnotyzowane koncentrycznymi kręgami zmieniających się świateł obracających się wewnątrz kuli ziemskiej. Zanim fascynacja się skończy, zabieg jest zakończony, a dziecko jest zbyt zaczarowane, by to zauważyć. Takie terapeutyczne rozproszenie uwagi zmniejsza niepokój pacjenta i rodzica, poprawia umiejętności radzenia sobie z chorobą i zdolność do współpracy, a także sprawia, że zabieg przebiega płynniej. W rezultacie potencjalnie traumatyczne przeżycie staje się pozytywne.

Ocena śladów wizualnych (Visual Tracking Assessment)
Specjaliści od widzeń używają Meteor Storm do oceny śledzenia wzroku u dzieci niewidomych i słabowidzących. Osoby niedowidzące zachwycają się trzymaniem jednego przy twarzy, obserwowaniem jaskrawych, kolorowych świateł wirujących podczas słuchania szumu i odczuwaniem łagodnych wibracji, jakie wywołuje wirowanie. Nauczyciele często motywują uczniów, przeznaczając czas na zabawę z burzą meteorytową po zakończeniu zadania.

Rozwój silników wysokowydajnych
Te zapalające się zabawki rozwijają drobne zdolności motoryczne. Oprócz chwytania i trzymania zabawek, dzieci muszą nacisnąć i przytrzymać włącznik, który uruchamia pokaz świetlny. Oznacza to, że dziecko musi zwracać uwagę na to, co robi lub że światła dosłownie gasną.

Lazer Palce, światła z elastycznymi opaskami do noszenia na palcach rozjaśniają sufit i ściany, gdy palce tańczą, a ramiona krążą i huśtają się. Poruszanie się na tańcach i figlach sprawia, że Lazer Fingers wznoszą się na nowe wyżyny. Aby osiągnąć maksimum, dodaj muzykę, która zapewni wrażenia wielozmysłowe.