single

Pomysły na prezent dla dwulatka

Spójrzmy prawdzie w oczy, 2-latki mają dużo energii. Czasami więcej, niż wiesz, z czym masz do czynienia. To może utrudnić im skupienie się, a Tobie wybór zabawek jest dość trudny. Dlatego stworzyłem listę zabawek, które pomogą spalić energię, a jednocześnie zaangażują małe dzieci, umożliwią im naukę i zabawę. 

Uwaga: Jestem uczestnikiem programu Amazon Services Associates i umieściłem "linki partnerskie" do wszystkich zabawek. Oznacza to, że po kliknięciu na dostarczone zdjęcia lub linki i dokonaniu zakupu, otrzymuję niewielką prowizję od zabawki bez dodatkowych kosztów. Więcej o programie Amazon Associates można przeczytać tutaj. 
1)

Czołganie się przez tunele i zabawa w doły z piłeczkami to świetny sposób na wydobycie energii dla młodszych dzieci. Dobrym pomysłem jest wybór kolorów, które są bardziej neutralne, ponieważ są one mniej wizualnie przesadnie stymulujące i rozpraszające, co może stworzyć bardziej uspokajające doświadczenie zabawy.

2) 

Te otwarte klocki są lekkie, co pozwala dzieciom manipulować nimi, a także wspinać się i czołgać przez nie. Zabawa z tymi klockami pomaga rozwijać umiejętności motoryczne brutto, zachęca do rozwiązywania problemów, uczy równowagi i promuje twórczą zabawę.

3) 

Te Jumbo Textured Shape Blocki są super zabawne, aby czuć, układać i odkrywać. Są świetne do budowania siły górnej części ciała i rozwijania koordynacji. Umieść je wokół pokoju i poproś dziecko, aby je odebrało i przeniosło w wyznaczone miejsce w celu ułożenia ich na stosie.

4) 

Trampoliny są doskonałym sposobem na utrzymanie aktywności 2-latków podczas zabawy. Aby uczynić aktywność bardziej wymagającą, należy sprawdzić, czy są w stanie uderzyć balonem z powrotem do Ciebie lub złapać dużą piłkę podczas skakania.

5) 

Jeśli szukasz czegoś bardziej wytrzymałego, co pozostanie na miejscu, ta mini-siłownia będzie idealna. Dzieci mogą skakać, czołgać się i wspinać po tych kształtach, co sprawia, że są zajęte i dobrze się bawią.  Możesz dodać dodatkowe zabawki, takie jak tunele, aby tworzyć mini tory przeszkód i tworzyć nowe wyzwania. Możliwości zabawy są tu nieograniczone. Jest to również możliwe w mniejszych i większych zestawach.   Wskazówka: Często poruszaj kawałkami, aby tworzyć nowe przygody, tak aby pozostały one wciągające i interesujące.

6) 

Bąbelki mogą nie być czymś, co najpierw rozważasz, szukając zabawek dla aktywnych dwulatków, ale zastanów się, ile trzeba biegać i kręcić, aby je złapać i pop.  

7)

To jest obręcz do koszykówki, bramka do piłki nożnej, i rzut pierścieniem w jednej zabawce! Jak fajne to jest?! Będzie zachęcać do rzucania, kopania i celowania w cel, które są ważne dla rozwoju motoryki dzieci. To także dużo zabawy i gwarancja, że aktywne dzieci będą przez jakiś czas zajęte.

8)

Nigdy nie można się pomylić z piłką. Zwłaszcza takiej, która ma confetti w środku, gdy się porusza. Dzieci będą uwielbiały toczyć się, rzucać, łapać i biegać po tej super fajnej, miękkiej piłce, jednocześnie spalając energię. 

9) 

Oto kolejny niesamowity zestaw dużych bloków piankowych, które będą wymagały od dzieci używania do zabawy całego ciała. Dzięki tym klockom dzieci będą mogły chodzić, czołgać się, kucać, układać się w stosy, używać obu rąk i nie tylko.

10)

Seek-a-Boo! to gra pamięciowa z dużymi okrągłymi kartami obrazkowymi. Chodzi o to, aby rozłożyć je w pokoju, i mieć dziecko szukać obrazu, który wołasz. Ta gra sprawi, że dzieci będą chodzić, czołgać się i kucać, aby znaleźć odpowiedni obiekt. Seek-a-Boo pomaga także uczyć nowego słownictwa, ćwiczyć dopasowanie i pracować nad pamięcią wzrokową. Pochodzi z instrukcją dla kilku różnych wariantów gry. 

11)

Jaki 2-latek nie pokocha wspinać się po schodach i zjeżdżać po tym super zapraszającym czerwonym zjeżdżalni w kółko! Ta zjeżdżalnia może być używana wewnątrz i na zewnątrz i składana, gdy nie jest używana.