single

Halloween - Pomysły na aktywność dzieci

W 2020 r. Halloween będzie wyglądało inaczej niż w tym roku. Ale to nie znaczy, że musimy "odwołać". Prawdę mówiąc, wszyscy potrzebujemy teraz trochę zabawy w naszym życiu, więc musimy po prostu podchodzić do tego inaczej niż w poprzednich latach. Halloween jest wydarzeniem, w którym mamy tendencję do budowania intensywnych oczekiwań wobec naszych dzieci, więc nic dziwnego, że kiedy w końcu nadejdzie ten dzień, mogą mieć na niego jakieś zaskakujące reakcje, tj. łzy! Nie pomaga w tym nadmierna ilość cukru tej nocy. Skupiając się na tym, aby w tym roku pozostać w domu, przedstawiamy kilka sugestii, aby uczynić tegoroczne Halloween dobrym, nawet kilka bezcukrowych pomysłów, aby utknąć z dziećmi.

Jeśli planujesz imprezę Halloween, upewnij się, że Twoje pociechy nadal mają drzemki (w razie potrzeby) i trzy zbilansowane posiłki przed tymi wydarzeniami, co pomoże Ci uniknąć przesadnej stymulacji i strasznego krachu przed cukrem!

Postaw na Halloween bez cukru Rozumiemy, że Halloween to przede wszystkim słodycze, jednak istnieje kilka naprawdę fajnych, kreatywnych zajęć, które możesz robić z maluchami, które nie wymagają 5 ton cukru! Są to duchy bananowe i dynie mandarynkowe. Są one naprawdę proste do zrobienia. Dla duchów bananowych wystarczy po prostu przeciąć banany na pół i przykleić do nich chipsy choc lub rodzynki dla oczu i ust, a także zanurzyć je w roztopionej czekoladzie, aby uzyskać dodatkowy zwrot akcji. W przypadku dyni mandarynkowych wystarczy po prostu obrać i przykleić malutkie kawałki selera naciowego na łodygi. Voila! Kolejnym niesamowitym pomysłem i hitem u starszych dzieci jest wymiotująca dynia! Po prostu ubij swoje ulubione guacamole lub rozbijane awokado i wylej je z ust dyni. Pyszne z ulubionymi chipsami kukurydzianymi. Sztuka i rzemiosło w Halloween Jeśli Twoje dzieci lubią być kreatywne, Halloween jest idealnym motywem, który pobudzi Twoją wyobraźnię i sprawi, że niektóre rzeczy będą naprawdę zabawne! Takich jak nietoperze od papierowych talerzy lub toaletowych rolek albo dla jabłkowych dyni drukujących są prostymi kreatywnymi zabawnymi maluchami. Uważamy, że Pinterest jest wspaniałym źródłem inspiracji, więc zdobądź się na kreatywność i zobacz, jakie atrakcje możesz zrobić.